SÚČASNÉ SVETELNÉ TECHNOLÓGIE
SVETLÁ BUDÚCNOSŤ VÁŠHO BIZNISU

Reflektory

LED REFLEKTORY pre všeobecné použitie

Konzolové LED svietidlá sú efektívnou náhradou za tradičné smerové svietidlá, výkonné žiarivkové, výbojkové a sodíkové svietidlá a iné svietidlá pre tradičné osvetlenie športovísk, hokejových a futbalových plôch a iných potrieb smerového osvetlenia.

Vďaka skvelému dizajnu tela svietidla z eloxovaného hliníka a konštrukčným prvkom dosahujú vynikajúci výkon a zabraňujú usadzovaniu listov, snehu a iných nečistôt. Držiak svietidla je určený pre montáž na štandardné trúbkové výložníky, držiaky a stĺpy verejného osvetlenia s Ø48 mm alebo Ø 62 mm. Stupeň ochrany proti vplyvom prostredia je IP65. Svietidlá nevyžadujú žiadnu špeciálnu likvidáciu. Neobsahujú žiadne látky a materiály škodlivé pre životné prostredie a sú zdravotne nezávadné.

Podľa požiadaviek zákazníka možno zmeniť rozptylové vlastnosti jednotlivých typov svietidiel pomocou ďalších doplnkov a distribučnou optikou svietidla.


Štandardné prevedenie LED svietidiel: farba telesa – sivá, ochranné sklo – priezračný akryl , upevnenie – konzolové, ramenné

Podľa požiadaviek zákazníka: ochranné sklo – matné; upevnenie – rámové, na stenu, podlahu, atď.

Teplota svetla: 3000 – 6000 K.

Rozptyl svetla: podľa diagramu „G“